SENIORZY

Pierwsza drużyna Seniorów to wizytówka naszego klubu.
W tej sekcji trenują piłkarze, którzy ukończyli wiek juniorski i rozpoczynają przygodę z dorosłą piłką.
Seniorzy muszą być kompletnie przygotowani do uprawiania amatorskiego sportu. Powinni znać wszystkie elementy piłkarskiego rzemiosła, powinni rozumieć zawiłości taktyczne oraz być przygotowani na grę w różnych ustawieniach. Wyróżniający się Juniorzy trafiają do seniorskiej drużyny, gdzie zdobywają pierwsze doświadczenia w dorosłym futbolu.
Drużyna występuje w bielskiej A-klasie.
Trenerem grupy Seniorów jest: Rafał Bednarek (główny trener – UEFA A), natomiast kierownikiem jest Sławomir Procner.

Druga drużyna Seniorów składa się głównie ze starszych zawodników naszego klubu. Praktycznie wszyscy zawodnicy w drugiej drużynie mają za sobą grę w pierwszym zespole. W tej grupie skupiamy się już głównie na dobrej zabawie i miłym spędzaniu czasu na boisku i w szatni. 🙂
Druga drużyna występuje w bielskiej B-klasie.