Oj, był to twardy mecz! 

W minioną niedzielę drużyna naszych Seniorów podejmowała na boisku w Wapienicy rywali z LKS Wilamowiczanka Wilamowice.

W pierwszej połowie niejednokrotnie stwarzaliśmy sobie okazje do zdobycia bramki. Na efekty pracy naszej ofensywy trzeba było czekać do 19 minuty, kiedy to za sprawą trafienia Sebastiana Wróbla wyszliśmy na prowadzenie 1-0. 

Niestety, druga połowa zaczęła się dla nas fatalnie, gdyż za sprawą faulu na przeciwniku w polu karnym, sędzia wskazał na „wapno”. Wykonawca zachował zimną krew do samego końca, pewnie wykorzystując jedenastkę, doprowadzając tym samym do stanu 1-1.

W dalszych fragmentach meczu obie strony próbowały uderzeń z różnych rejonów boiska, jednakże tego dnia celność nie należała do atutów żadnej z drużyn. 

Końcowy rezultat to remis 1-1 i podział punktów.

Z optymizmem wypatrujemy kolejnego spotkania, w którym zmierzymy się w potyczce wyjazdowej z GLKS Sokół Buczkowice

Zachęcamy do obejrzenia zamieszczonego niżej skrótu spotkania! 

Oj, był to twardy mecz! 🔥W minioną niedzielę drużyna naszych Seniorów podejmowała na boisku w Wapienicy rywali z LKS Wilamowiczanka Wilamowice. W pierwszej połowie niejednokrotnie stwarzaliśmy sobie okazje do zdobycia bramki. Na efekty pracy naszej ofensywy trzeba było czekać do 19 minuty, kiedy to za sprawą trafienia Sebastiana Wróbla wyszliśmy na prowadzenie 1-0. ⚽💙Niestety, druga połowa zaczęła się dla nas fatalnie, gdyż za sprawą faulu na przeciwniku w polu karnym, sędzia wskazał na "wapno". Wykonawca zachował zimną krew do samego końca, pewnie wykorzystując jedenastkę, doprowadzając tym samym do stanu 1-1. W dalszych fragmentach meczu obie strony próbowały uderzeń z różnych rejonów boiska, jednakże tego dnia celność nie należała do atutów żadnej z drużyn. 🎯❌Końcowy rezultat to remis 1-1 i podział punktów. Z optymizmem wypatrujemy kolejnego spotkania, w którym zmierzymy się w potyczce wyjazdowej z GLKS Sokół Buczkowice! 🔥Zachęcamy do obejrzenia zamieszczonego niżej skrótu spotkania! 🎥Wspiera nas: Martes Sport, tynkiagregatem.pl – SIMAX, R-Medica Rafał Trembla, Okay Taxi#naszapora

Opublikowany przez LKS Zapora Wapienica Poniedziałek, 31 sierpnia 2020

Wspiera nas: Martes Sporttynkiagregatem.pl – SIMAXR-Medica Rafał TremblaOkay Taxi#naszapora

Skomentuj