TRAMPKARZE

Trampkarze C2 to pierwsza młodzieżowa grupa, która rozpoczyna przygodę z piłką 11 osobową.
W tej sekcji trenują chłopcy z rocznika 2010. W Trampkarzu zawodnicy są już kompletnie przygotowani do uprawiania amatorskiego sportu. Powinni znać wszystkie elementy piłkarskiego rzemiosła, powinni rozumieć zawiłości taktyczne oraz być przygotowani na grę w różnych ustawieniach. Trampkarze są bezpośrednim zapleczem drużyny Juniorów.
Trenerami grupy Trampkarza C1 są: Jarosław Motyka (główny trener – UEFA C) oraz Rafał Kobyłecki (asystent).

Trampkarze C1 to kolejna młodzieżowa grupa, która rozpoczyna przygodę z piłką 11 osobową.
W tej sekcji trenują chłopcy z rocznika 2009. W Trampkarzu zawodnicy są już kompletnie przygotowani do uprawiania amatorskiego sportu. Powinni znać wszystkie elementy piłkarskiego rzemiosła, powinni rozumieć zawiłości taktyczne oraz być przygotowani na grę w różnych ustawieniach. Trampkarze są bezpośrednim zapleczem drużyny Juniorów.
Trenerami grupy Trampkarza C1 są: Jarosław Motyka (główny trener – UEFA C) oraz Rafał Kobyłecki (asystent).