MŁODZIKI

Młodziki to najliczniejsza grupa wiekowa w naszym klubie.
Prezentację grup zaczniemy od Młodzika D2.
W tej sekcji trenują chłopcy z rocznika 2012. To pierwsza grupa młodzieżowa, która rozpoczyna rozgrywki piłkarskie pod egidą PZPNu. W grupach Młodzika gramy po dziewięciu i trenerzy na zajęciach wprowadzają elementy „dorosłego” futbolu. Tu każdy zawodnik ma już przypisaną pozycję na boisku, pracujemy nad wytrzymałością, ponieważ mecze trwają 80 minut (2 x 40 min). Trenerami grupy Młodzika D2 są: Mateusz Motyka (główny trener – UEFA C) oraz Wojciech Jędrzejczyk (asystent).

Czas na prezentację wszystkich sekcji Młodzika D1.
W tej sekcji trenują chłopcy z rocznika 2011. To kolejna grupa młodzieżowa, która kontynuuje rozgrywki piłkarskie pod egidą PZPNu. W grupach Młodzika gramy po dziewięciu i trenerzy na zajęciach wprowadzają elementy „dorosłego” futbolu. Tu każdy zawodnik ma już przypisaną pozycję na boisku, pracujemy nad wytrzymałością, ponieważ mecze trwają 80 minut (2 x 40 min). Trenerami dwóch grup Młodzika D1 są: Konrad Sieracki (główny trener – UEFA C) oraz ___________ (asystent).
Czas na wiodącą grupę Młodzika D1.
W tej sekcji trenują najlepsi chłopcy z rocznika 2011. To kolejna grupa młodzieżowa, która kontynuuje rozgrywki piłkarskie pod egidą PZPNu. To jedna z najbardziej perspektywicznych ekip w naszym klubie. W obecnym sezonie zrobili awans z IV ligi Młodzika D1 do III ligi wojewódzkiej.
W grupach Młodzika gramy po dziewięciu i trenerzy na zajęciach wprowadzają elementy „dorosłego” futbolu. Tu każdy zawodnik ma już przypisaną pozycję na boisku, pracujemy nad wytrzymałością, ponieważ mecze trwają 80 minut (2 x 40 min). Trenerem grupy Młodzika D1 jest: Grzegorz Wojnicz (główny trener – UEFA A).