O inicjatywie Zapora Socios:

Długo zastanawialiśmy się jak stworzyć najzagorzalszym Fanom możliwość wspierania naszego klubu, zwłaszcza w tym trudnym czasie dla amatorskiego i półamatorskiego sportu.

W ten oto sposób narodził się pomysł założenia ZAPORA SOCIOS – społeczności, zrzeszającej tych, którzy chcą być bliżej klubu, niż dotychczas.

Zapraszamy do obejrzenia filmu promocyjnego, w którym wyjaśniamy genezę powstania oraz misję Zapora Socios:

Korzyści dla Kibiców, płynące z uczestnictwa w inicjatywie Zapora Socios:

Grupa na WhatsApp – dedykowana grupa na komunikatorze WhatsApp z najświeższymi informacjami na temat działania klubu (dla osób, które nie korzystały nigdy z aplikacji WhatsApp – oferujemy wsparcie w zakresie założenia konta oraz dołączenia do grupy).

Gadżety klubowe – w ramach członkostwa w Zapora Socios oferujemy gadżety klubowe, które co jakiś czas pragniemy ofiarować Członkom. Pierwszy gadżet przekażemy już na start przygody z inicjatywą Zapora Socios!

Imienne podziękowania w każdym wideo – na naszych mediach społecznościowych (tj. na Facebooku oraz Instagramie) regularnie publikujemy materiały wideo. W ramach podziękowania wszystkim Członkom Zapora Socios pragniemy umieścić imiona i nazwiska lub ksywki wszystkich Członków na specjalnej planszy, pojawiającej się przed każdym materiałem wideo, publikowanym przez ZaporaTV!

Występ w „Sam na sam” – dobrze przyjęty cykl materiałów wideo „Sam na sam” znany jest głównie z wywiadów z zawodnikami oraz pracownikami Klubu. Planujemy rozszerzyć ten format o rozmowy z chętnymi członkami Zapora Socios!

Dostęp do nagrań z meczów – jesteśmy z kamerą na każdym meczu Zapory Wapienica. Członkowie Zapora Socios będą mieli natychmiastowy, ekskluzywny dostęp do wszystkich nagranych pełnych spotkań Zapory!

Dedykowane miejsce na stadionie – by okazać szacunek wszystkim Członkom Zapora Socios, planujemy zrobić ukłon w Ich stronę również na naszym stadionie. Członkowie będą bowiem mieli wyłączny dostęp do miejsc VIP, usadowionych na samym środku względem linii bocznej boiska, mając jednocześnie pełny ogląd na całą płytę w trakcie rozgrywanych meczy. *LICZBA MIEJSC VIP OGRANICZONA – przydzielenie krzesełek odbędzie się na zasadzie „kto pierwszy, ten lepszy”!*

Jak dołączyć do Zapora Socios?

By rozpocząć przygodę z Zapora Socios należy podać swoje dane w formularzu na stronie lkszaporawapienica.pl/socios.

Za pośrednictwem tychże danych będziemy kontaktować się z Państwem w celu dopięcia wszelkich formalności i zapewnienia pierwszych benefitów, płynących z członkostwa. MIESIĘCZNA SKŁADKA CZŁONKOWSKA WYNOSI 30ZŁ.

Skomentuj