🤝 Remisem zakończyło się wyjazdowe spotkanie naszych trampkarzy, którzy na trudnym terenie w Dankowicach podzielili się punktami z gospodarzami.

💪 Podopieczni debiutującego na ławce trenerskiej Zapory – Rafała Bednarka, wykazali się wojowniczym charakterem i serduchem do walki odrabiając dwie bramki straty w samej końcówce spotkania.

🔴 Pasjonat Dankowice 2:2 (0:0) LKS Zapora Wapienica

🔵👇 Strzelcy bramek:

👉 Karol Podgórski ⚽️

👉 Oliwier Niemiec ⚽️

👤Kilka słów od trenera Rafał Bednarek: „Bardzo wyrównane spotkanie, w którym bramki padały w ostatnich 15 minutach. Musieliśmy odrabiać 2 bramkową stratę, udała Nam się ta sztuka, co bardzo doceniam. Chłopcy pokazali charakter i walkę do końca!! Ten mecz będzie Naszym punktem odniesienia, ponieważ nie mieliśmy okazji zagrać żadnego sparingu. Frekwencja i zaangażowanie na zajęciach są bardzo zadowalajace a to napawa optymizmem. Cały czas się poznajemy i czas wspólnej pracy działa na Naszą korzyść. Kadra jest liczna, a na mecz powołać mozna tylko 18-nastu zawodników. Mam nadzieję, że rywalizacja chłopców nie zniechęci i nie ostudzi ich zapału do gry a wręcz przeciwnie pomoże i zachęci do jeszcze większego wysiłku, nauczy zdrowej rywalizacji.”

💙 Zarówno zawodnikom jak i trenerowi gratulujemy wyniku!

Trzymamy kciuki za zespół w następnych meczach.

Powodzenia Panowie!#naszapora

Skomentuj