🗣 Zapora bez przerwy na repry!

⚽️ Najgorszy w przerwie reprezentacyjnej jest brak klubowej piłki, natomiast rozgrywek okręgowych i młodzieżowych na całe szczęście to nie dotyczy! Z kim w najbliższy weekend będą mierzyć się nasze zespoły?

👉 Nasi seniorzy jadą na trudny teren do Pisarzowic, aby zmierzyć się z tamtejszym Pionierem – spadkowiczem z ligi okręgowej. Podopieczni Trenera Bąka w poprzedniej kolejce pokazali się z bardzo dobrej strony i liczymy na to, że uda się ponownie rozegrać kapitalne zawody!

👉 Równolegle z pierwszym zespołem do swojej rywalizacji przystąpi zespół rezerw. Zapora dwójka rozegra swój pierwszy mecz w sezonie w Buczkowicach, a rywalem będzie drużyna Sokoła

👉 Weekendowe granie Zapory otworzy zespół trampkarzy, który na dankowickiej ziemi o godzinie 10:00 rozpocznie swój ligowy mecz z Pasjonatem.

👉 Niedziela 5 września, tę datę już znacie bo wtedy odbędzie się nasz Piknik z Zaporą! Natomiast godzinę przed startem pikniku zapraszamy na mecz młodzików, którzy rozegrają swój mecz z Dwójką Kozy. Pierwszy gwizdek godzina 10:00 boisko Sprint w Wapienicy.

🔵 Jak myślicie z jakim bilansem skończymy najbliższy weekend?

🎈 Przypominamy o naszym pikniku w niedzielę! Zapraszamy do wspólnej zabawy w piłkarskim klimacie! 

#naszapora

Skomentuj