🗣 Z dużej chmury mały deszcz!🎥

Prezentujemy przed Wami, skrót meczu 10. kolejki bielskiej A-klasy, gdzie rywalami podopiecznych Daniela Bąka był zespół LKS Ligota!⚽️

Tego meczu z pewnością nie możemy opisać słowem „skuteczność”, bowiem zawodnicy obu zespołów mieli tego dnia problem ze zamienianiem swoich strzałów na gole. Wielką rolę odegrali golkiperzy obu zespołów, którzy niejednokrotnie zabezpieczali dostęp do swoich bramek swoimi interwencjami. Jednak żadnemu z nich nie udało się ostatecznie zachować czystego konta.🥅

Autorem bramki dla naszego zespołu był Kamil Ryrych, który znakomicie odnalazł się w polu karnym przeciwnika, gdzie w zamieszaniu po dośrodkowaniu z rzutu wolnego zdołał wbić futbolówkę do bramki rywala. Bramka naszego zawodnika potwierdziła przewagę naszego zespołu w pierwszej połowie.

Natomiast w drugiej połowie to gospodarze byli lepszym zespołem w konsekwencji czego udało im się wyrównać wynik spotkania. Bramkę wyrównującą w końcówce spotkania zdobył Pstrong, który swoim uderzeniem nie dał szans na skuteczną interwencję naszemu bramkarzowi.

Remis 1-1 jest rezultatem w pełni zasłużonym i sprawiedliwym dla obu stron.

https://fb.watch/askajz0rhs/

#naszapora

____________

Wspierają Nas: Martes Sport, R-Medica Rafał Trembla, Okay Taxi, Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. w Bielsku-Białej , Zakład Gospodarki Odpadami w Bielsku-Białej.

Skomentuj