Radość, uśmiech, dobra zabawa i przede wszystkim zdrowa pełna emocji piłkarska rywalizacja! Tymi słowami można zdefiniować to, co działo się w minioną niedzielę na obiekcie „Sprint” w Wapienicy!

W ramach pikniku rodzinnego nasi najmłodsi adepci mieli okazję do pokazania swoich umiejętności piłkarskich, najpierw w formie gry na małych boiskach, a później w ramach piłkarskich konkurencji.

Następnie na murawę weszli „starsi”, a konkretnie rodzice oraz zarząd naszego klubu. Te dwie grupy rozegrały między sobą spotkanie, z którego zwycięsko wyszła ekipa zarządu, pokonując rywala 5-3.

W trakcie pikniku miejsce miały również inne atrakcje, między innymi dmuchańce, na których dzieci licznie się bawiły czy prezentacja radiowozu! Nic tak nas nie napędza jak uśmiech dziecka. Dlatego postaramy się wrócić z takim wydarzeniem jak najszybciej i z podwójną siłą!

Z całego serca dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w tym wydarzeniu oraz dziękujemy za wszelkie datki wrzucone do naszej piłko-skarbonki! Dziękujemy również Radzie Osiedla Wapienica za ufundowanie nagród dla dzieci!

Zapraszamy do obejrzenia relacji z pikniku, które przygotował dla Was Paweł z dobrymokiem.pl

⚽️ Radość, uśmiech, dobra zabawa i przede wszystkim zdrowa pełna emocji piłkarska rywalizacja! Tymi słowami można…

Opublikowany przez LKS Zapora Wapienica Czwartek, 17 września 2020

#naszapora

Wspiera Nas: Martes Sport, Okay Taxi, tynkiagregatem.pl – SIMAX, R-Medica Rafał Trembla

Skomentuj