Dzieci i młodzież są dla nas najważniejsi. 

Jeśli jesteście z nami od jakiegoś czasu to zapewne doskonale wiecie, że nasze grupy dziecięce i młodzieżowe są naszym oczkiem w głowie. Nic nie cieszy nas bardziej niż duży sukces naszego byłego zawodnika, bo każdy z takich chłopaków to dla nas żywa reklama naszego szkolenia. 

Tak powstał pomysł na film promujący przekazanie 1% podatku na nasz LKS. 

Michał Batelt był naszym zawodnikiem w latach 2014-2017. Aktualnie walczy o dołączenie do pierwszego zespołu TS Podbeskidzie Bielsko-Biała. To pewnie kwestia czasu, kiedy na stałe zadomowi się w pierwszej drużynie. 

Szymon Mroczko dołączył do Zapory jako dziesięciolatek i to tu zbierał swoje pierwsze piłkarskie szlify. Aktualnie jest w pierwszym zespole Podbeskidzia i wszystko wskazuje na to, że w przyszłym sezonie posmakuje gry na najwyższym szczeblu rozgrywkowym. 

Takie historie niesamowicie motywują nas do ciężkiej codziennej pracy. Wiemy i wierzymy w to, że w każdej naszej młodzieżowej grupie znajduje się kolejny Michał i Szymon. Każdego dnia robimy wszystko co w naszej mocy, żeby tym chłopcom niczego nie brakowało i żeby mogli się skupić tylko na graniu w piłkę. 

To właśnie dlatego prosimy o to, abyś przekazał swój 1% podatku właśnie na nas. Prowadzenie stowarzyszenia to setki godzin pracy pro bono i ciągła wiara w swoje ideały, wizje oraz marzenia. 
Naszym marzeniem jest jak najlepsze wyszkolenie jak największej liczby dzieci z naszych okolic. 
To od Ciebie zależy skala naszego rozwoju. 
Z góry dziękujemy za pomoc!
KRS: 0000099699

Przekaż 1% swojego podatku na nasz LKS!

Dzieci i młodzież są dla nas najważniejsi. Jeśli jesteście z nami od jakiegoś czasu to zapewne doskonale wiecie, że nasze grupy dziecięce i młodzieżowe są naszym oczkiem w głowie. Nic nie cieszy nas bardziej niż duży sukces naszego byłego zawodnika, bo każdy z takich chłopaków to dla nas żywa reklama naszego szkolenia. Tak powstał pomysł na film promujący przekazanie 1% podatku na nasz LKS. Michał Batelt był naszym zawodnikiem w latach 2014-2017. Aktualnie walczy o dołączenie do pierwszego zespołu TS Podbeskidzie Bielsko-Biała. To pewnie kwestia czasu, kiedy na stałe zadomowi się w pierwszej drużynie. Szymon Mroczko dołączył do Zapory jako dziesięciolatek i to tu zbierał swoje pierwsze piłkarskie szlify. Aktualnie jest w pierwszym zespole Podbeskidzia i wszystko wskazuje na to, że w przyszłym sezonie posmakuje gry na najwyższym szczeblu rozgrywkowym. Takie historie niesamowicie motywują nas do ciężkiej codziennej pracy. Wiemy i wierzymy w to, że w każdej naszej młodzieżowej grupie znajduje się kolejny Michał i Szymon. Każdego dnia robimy wszystko co w naszej mocy, żeby tym chłopcom niczego nie brakowało i żeby mogli się skupić tylko na graniu w piłkę. To właśnie dlatego prosimy o to, abyś przekazał swój 1% podatku właśnie na nas. Prowadzenie stowarzyszenia to setki godzin pracy pro bono i ciągła wiara w swoje ideały, wizje oraz marzenia. Naszym marzeniem jest jak najlepsze wyszkolenie jak największej liczby dzieci z naszych okolic. To od Ciebie zależy skala naszego rozwoju. Z góry dziękujemy za pomoc! :)KRS: 0000099699___________Wystąpili:Szymon Mroczko, Michał Batelt, Mikołaj WołoszczukScenariusz i reżyseria: Zapora TVZdjęcia: dobrymokiem.plDziękujemy zarządowi TS Podbeskidzie Bielsko-Biała za udzielenie zgody na wykorzystanie wizerunku ich zawodników w naszym spocie.

Opublikowany przez LKS Zapora Wapienica Piątek, 13 marca 2020

___________

Wystąpili:
Szymon Mroczko, Michał Batelt, Mikołaj Wołoszczuk

Scenariusz i reżyseria: Zapora TV

Zdjęcia: dobrymokiem.pl

Dziękujemy zarządowi TS Podbeskidzie Bielsko-Biała za udzielenie zgody na wykorzystanie wizerunku ich zawodników w naszym spocie.

Skomentuj