Jak mawiał legendarny trener Manchesteru United Sir Alex Ferguson „atak wygra ci mecz, a obrona wygra tytuł”. Zgodnie z tym powiedzeniem, czas zaprezentować nasz blok defensywny, który mamy nadzieję, znacząco przyczyni się do realizacji wyznaczonych celów w obecnym sezonie.

Górny rząd od lewej:

 Jan Jóskow- jeden z najbardziej obiecujących juniorów, który został włączony do kadry I zespołu. Czujemy, że popularny „JJ” będzie rozkręcał się z tygodnia na tydzień..

Patryk Adamczyk– Adams to ostoja defensywy, człowiek o stalowych nerwach- potrafi w dziecinnie prosty sposób nawinąć przeciwnika i nie było by w tym nic dziwnego, ale najczęściej to on jest tym ostanim zawodnikiem przed bramkarzem.

Tomasz Butor– Toma to zawodnik, którego cechuje pojęcie które mówi, że piłka może przejść, zawodnik nigdy. Wślizgi opanowane do perfekcji.

Środkowy rząd od lewej;

Kamil Ryrych– na treningu cichy i skryty, ale na boisku nie patyczkuje się z przeciwnikiem.

Jeremi Barański– czasami wśród drużyny padają słowa, że lepiej zderzyć się z rozpędzoną lokomotywą niż rozpędzonym Baranem. Mistrz wygrywania górnych piłek i chyba najsilniejsze „kopyto” w zespole.

Jakub Czepiel– jest z nami stosunkowo krótko, bo od początku bieżącego roku, ale świetnie zaaklimatyzował się drużynie. Doświadczenie zebrane w akademii Chełmianka Chełm oraz jego osobista charyzma, zaprocentowała tym, że Kuba z marszu stał się nowym kapitanem zespołu.

Damian Bukowski – mistrzowska lewa noga, nienaganna technika. „Brzoza” ma wszystko aby stać się topowym wahadłowym naszej ligi.

Dolny rząd od lewej:

Krzysztof Pezda- waleczność i nieustępliwość ma we krwi. Jesteśmy pewni, że za Zaporę dałby się pokroić. W kontrataku szybki niczym błyskawica 

Piotrek Jeziorski– Człowiek, który idealnie odnalazł się po zmianie pozycji. Równie dobrze co na obronie, radzi sobie jako skrzydłowy. „Jezior” to autor wielu wspaniałych bramek z poprzednich sezonów

Rafał Pezda– młodszy brat Krzysztofa. W zespole panuje przeświadczenie, że „Pezdi” posiada dodatkową parę płuc. Zawodnik wszechstronny, bo może występować na każdej pozycji na boisku.

#naszapora

💪🏻

Skomentuj