Obrońcy w niższych klasach rozgrywkowych po straconym golu często wykrzykują następujące słowa „Gdzie jest środek?!”, doszukując się winy w środkowych pomocnikach, którzy przegrywają z rywalem walkę o środek pola. Nasi obrońcy nie będą musieli używać tych słów, bowiem na tych pozycjach mamy armię piłkarskich żołnierzy, którzy będą wyjątkowo nieustępliwi dla rywali.
Z przyjemnością prezentujemy Wam naszych środkowych pomocników na sezon 2020/2021:

Górny rząd to trzej bracia, których oprócz więzów krwi łączy znakomite zgranie na boisku. 

 Paweł Pierlak – (pierwszy z lewej) to zawodnik, który mało mówi a dużo robi. Rzetelnie wywiązuje się ze swoich zadań taktycznych, przez co nie pozostawia rywalom wiele miejsca w środkowej strefie boiska.

 Łukasz Pierlak – najstarszy z braci. Wraca po ciężkim zabiegu kręgosłupa. Dzisiaj trenował już z drużyną, która wspiera Łukasza i już nie może się doczekać jego powrotu na boisko.

 Michał Pierlak – mówi się, że bliźniacy potrafią się komunikować telepatycznie. Michał, podobnie jak wcześniej opisywany jego brat bliźniak, nie musi wiele mówić, żeby wraz z nim zdeprymować środkowych pomocników rywali.

Dolny rząd od lewej:

 Mateusz Kołodziej – zawodnik z bardzo ciekawym CV jak na A-klasowe warunki. Znakomicie czyta grę, co na jego pozycji jest bardzo istotne. Wraca powoli do pełni sił i optymalnej formy po kontuzji. Zapora na pewno będzie miała z Mateusza wiele pożytku.

 Marcin Godniak – „Marcinek” to żywa legenda Zapory Wapienica. Gdyby nie jego epizody w innych klubach, śmiało moglibyśmy go okrzyknąć „Tottim Zapory”. Swoim doświadczeniem będzie wspomagał poczynania młodszych kolegów na boisku. Ulubione zdania Marcina to: „Kapitan jest tylko jeden!” oraz „Gra w sobotę to rewelacyjna rzecz!”

 Bartosz Kocoń – śmiało można powiedzieć, że jest to ofensywny pomocnik, jakiego Zapora nie miała od dawna. Swoją przebojowością i kreatywnością potrafi stwarzać swoim kolegom dogodne sytuacje do oddania strzałów. Jego statystyki po dwóch meczach tego sezonu? 1 bramka i 2 asysty. 

 Wierzymy, że na koniec sezonu chociaż jedna z tych liczb będzie dwucyfrowa. 

#naszapora

Wspiera Nas: Martes Sporttynkiagregatem.pl – SIMAXR-Medica Rafał TremblaOkay Taxi

Skomentuj