Oglądaliście dzisiejszy mecz Liverpoolu z Leeds? Piękny futbol, dużo bramek i genialny powrót Premier League! A jak już jesteśmy przy bramkach, to najwyższa pora, żeby pokazać Wam naszych snajperów, którzy będą odpowiadali za nękanie naszych ligowych rywali. 

Od lewej:

Krystian Rycak – wiek juniora nie przeszkadza mu w szybkim wchodzeniu w seniorski futbol. Świetnie wyszkolony technicznie, bramkostrzelny i niesamowicie silny na boisku. Z całą pewnością Krystian to przyszłość naszej Zapory. 

Mateusz Fiedor – wielki powrót do Wapienicy. Mati spędził u nas sporo czasu w grupach juniorskich i po krótkim epizodzie w Wilkowicach wraca, aby pokazać swoje umiejętności w seniorskim zespole. 

Kamil Oczko – kolejny powrót do seniorskiej piłki, w tym przypadku po długiej przerwie w graniu na jakichkolwiek boiskach. Kamil pół życia spędził w młodzieżowych zespołach naszego klubu – takich ludzi cenimy u nas najbardziej! 

 Piłka szuka go w polu karnym, co jest gwarancją co najmniej kilku bramek w sezonie. Niesamowicie ambitny i waleczny, na boisku zostawia całe serducho. 

Kamil Sobczuk – popularny Sopel. Człowiek, który z różnego rodzaju boiskowych zamieszań zawsze wychodzi z piłką przy nodze. Sportowe CV Kamila nie ogranicza się jednak tylko do występowania w barwach Zapory. Sopel próbował bowiem swoich sił w sportach walki, także przeciwnicy powinni mieć się na baczności, gdyż Kamil to rywal bardzo waleczny i niewygodny w bezpośrednich starciach! 

Prezentacją napastników kończymy cykl, przedstawiający Wam naszych Seniorów, stających do walki o mistrzostwo bielskiej A Klasy w sezonie 2020/2021! 

Wspierają nas: Martes Sporttynkiagregatem.pl – SIMAXR-Medica Rafał TremblaOkay Taxi

#naszapora

Skomentuj