🗣 Nie zwalniamy tempa!

Z kim w najbliższy weekend będą mierzyć się nasze zespoły? ⚽️

👉 Nasi seniorzy podejmują na własnym stadionie zespół LKS Orzeł Kozy. W zeszłym sezonie spotkanie w Kozach przyniosło mnóstwo emocji, a bramka na wagę zwycięstwa wpadła dopiero w doliczonym czasie gry. Czy podobnie będzie i tym razem?
Do meczu przystępujemy po serii dwóch zwycięstw, trzeba podtrzymać dobrą passę! Zapraszamy wszystkich kibiców na nasz stadion już jutro na godzinę 16:00! 

👉 Zespół rezerw podejmie na swoim boisku zespół LKS Zapora Porąbka, początek spotkania już w niedzielę o godzinie 13:00. Nasi B-klasowcy świetnie rozpoczęli sezon – 2 zwycięstwa na start to dobry prognostyk na resztę rundy! 

👉 Nasi Trampkarze już w sobotę o 10:00 jadą na trudny teren Glks Sokół Buczkowice Trampkarze. Mecze w Buczkowicach nigdy nie należą do łatwych, ale kadra jest bardzo szeroka i silna, trzymamy kciuki za 3 punkty!

👉 Niedziela to także dzień naszych Młodzików, którzy rozegrają dwa spotkania na naszym boisku. O 10:00 grupa D2 podejmie rówieśników z BTS Rekord, natomiast grupa D1 o 11:30 podejmie rywali z LKS Ligota. Zapowiadają się bardzo ciekawe spotkania!

🔵 Jak myślicie z jakim bilansem skończymy najbliższy weekend? My liczymy na 15 punktów! ⚽️

#naszapora

Skomentuj