🏟 Trzeci sparing rozegrali dziś nasi seniorzy, których rywalem był przedstawiciel skoczowskiej „okręgowki”-LKS Goleszów. 

Spotkanie rozpoczęło się od kilku składnych akcji naszego zespołu, jednak gości po uderzeniu Wojtyłki uratowała poprzeczka. Chwilę później dobrej sytuacji nie wykorzystał Kolodziej i ponownie popularny „Jaca”. Mecz upływał pod znakiem dominacji Zapory, jednak to zawodnicy z Goleszowa otworzyli wynik spotkania po bezbłędnym dośrodkowaniu i strzale głową. Sytuacja ta jednak zmobilizowała naszych zawodników i już po chwili, dośrodkowanie Koconia wykończył strzałem głową Marszałek. Chwilę później ten sam zawodnik mógł cieszyć się z pięknej bramki, lecz piłka minimalnie minęła słupek. 

Druga odsłona spotkania upłynęła pod całkowite dyktando Zapory. Nasi zawodnicy tworzyli sobie kolejne dogodne sytuacje, które odbierały chęci do gry rywalom z Goleszowa. Po przerwie na listę strzelców wpisał się Mateusz Kołodziej, który znakomitym uderzeniem z rzutu wolnego z okolic 30 metra umieścił piłkę w siatce. Wyśmienicie zaprezentował się również Kamil Oczko, który po wejściu na murawę zanotował hattricka. Wynik spotkania w samej jego końcówce ustalił z rzutu karnego Krystian Rycak. 

Warto dodać, że to kolejny sparing I drużyny seniorów, w którym swoje szanse otrzymują juniorzy. Nasza zdolna młodzież nie boi się wyzwań i pokazuje, że będzie stanowić o sile klubu z Wapienicy🔥💪🏻

Zapora Wapienica-LKS Goleszów 6:1 (1:1)

⚽️34’ ———— 0:1
⚽️ 36’ Kamil Marszałek (głową) 1:1
⚽️ 52’ Kamil Oczko 2:1
⚽️ 57’ Mateusz Kołodziej(rzut wolny) 3:1
⚽️ 71’ Oczko 4:1
⚽️ 79’ Oczko 5:1
⚽️ 87’ Krystian Rycak (rzut karny) 6:1

Zapora Wapienica 
I Połowa: Grabski – Biegun (M), Adamczyk, Barański, Jeziorski – Kołodziej, Kocoń, Wojtyłko, Łukasz Pierlak, Marszałek – Rycak (M)

II Połowa: Drążek – Jóskow (M), Biegun (M), Barański, Mieszczak (M) – Kołodziej (67’ Kocoń), Kotyński (M), Wojtyłko (67’Rycak (M)), Łukasz Pierlak, Dokudowiec – Oczko 

*(M) – Młodzieżowiec

Skomentuj