To nie był dobry mecz.

Jesteśmy w stanie powiedzieć, ze nawet jeden z gorszych jakie zagraliśmy na przestrzeni ostatnich kilkunastu miesięcy.
Spotkania pucharowe rządzą się jednak swoimi prawami. Kilka niewykorzystanych sytuacji z początku meczu oraz konsekwentne poczynania zawodników KS Soła Kobiernice, sprawiły, że z boiska schodziliśmy ze spuszczonymi głowami.

Na pocieszenie piękne trafienie z rzutu wolnego Jeremiasza Barańskiego, oraz myśl, że będzie nam dane wziąć rewanż w boju o ligowe punkty.

Sprawdźcie skrót meczu oraz wspierajcie nas na domowym meczu z Sołą w I kolejce sezonu 2020/21.

O dokładnej dacie meczu poinformujemy niebawem.

KS Soła Kobiernice – LKS Zapora Wapienica 2:1 (2:0)

To nie był dobry mecz. Jesteśmy w stanie powiedzieć, ze nawet jeden z gorszych jakie zagraliśmy na przestrzeni ostatnich kilkunastu miesięcy. Spotkania pucharowe rządzą się jednak swoimi prawami. Kilka niewykorzystanych sytuacji z początku meczu oraz konsekwentne poczynania zawodników KS Soła Kobiernice, sprawiły, że z boiska schodziliśmy ze spuszczonymi głowami. Na pocieszenie piękne trafienie z rzutu wolnego Jeremiasza Barańskiego, oraz myśl, że będzie nam dane wziąć rewanż w boju o ligowe punkty. Sprawdźcie skrót meczu oraz wspierajcie nas na domowym meczu z Sołą w I kolejce sezonu 2020/21. O dokładnej dacie meczu poinformujemy niebawem.#naszapora

Opublikowany przez LKS Zapora Wapienica Poniedziałek, 3 sierpnia 2020

#naszapora

Skomentuj