Pierwsze zwycięstwo w tym sezonie! 

 Prezentujemy skrót meczu wyjazdowego przeciwko ekipie Łączy Nas Międzyrzecze. Nasza drużyna prowadzona przez trenera Daniela Bąka wyszła zwycięsko z tego derbowego pojedynku pokonując gospodarzy 2-0. 

Zapora w ten mecz weszła znakomicie już w trzeciej minucie spotkania za sprawą Piotrka Jeziorskiego nasz zespół objął prowadzenie. Zaledwie pięć minut później znakomite dośrodkowanie z rzutu rożnego autorstwa Bartosza Koconia na bramkę zamienił strzałem głową Jeremiasz Barański. 

Jak na mecz derbowy przystało atmosfera spotkania była bardzo gorąca, na boisku było widać walkę o każdą piłkę, żadna z drużyn nie odpuszczała często grając agresywnie. Rezultatem tej walki były aż 3 czerwone kartki, które arbiter tego spotkania musiał wyciągnąć ze swojej kieszeni. 

Na pewno może nas cieszyć czyste konto zachowane przez debiutującego w bramce Zapory – Dawida Grabskiego, który w tym spotkaniu zaliczył kilka bardzo ważnych interwencji. 

Pierwsze zwycięstwo w tym sezonie! 💙🎥 Prezentujemy skrót meczu wyjazdowego przeciwko ekipie Łączy Nas Międzyrzecze….

Opublikowany przez LKS Zapora Wapienica Niedziela, 23 sierpnia 2020

Z optymizmem oczekujemy następnego ligowego spotkania, które rozegramy 30 sierpnia na własnym boisku przeciwko zespołowi z Wilamowic! Serdecznie zapraszamy na to spotkanie! 

#naszapora

Wspierają Nas: Martes Sporttynkiagregatem.pl – SIMAXR-Medica Rafał TremblaOkay Taxi

Skomentuj