Prezentujemy skład seniorów na obecny sezon.

Górny rząd od lewej: Arkadiusz Wrzeszcz, Jeremiasz Barański, Błażej Wolski, Daniel Tomera, Tomasz Butor, Tomasz Wichrzycki. Dolny rząd od lewej: Dawid Zieliński, Patryk Adamczyk, Gabriel Ryś, Piotr Jeziorski, Łukasz Pierlak, Rafał Pezda, Jakub Maj, Danylo Solovov, Kamil Ryrych.

Sekcja seniorów LKS Zapora Wapienica to zwieńczenie piłkarskiej drogi każdego młodego zawodnika naszego klubu. Od zawsze stawialiśmy przede wszystkim na młodzież i to właśnie ona stanowi trzon seniorskiej drużyny. Aktualnie posiadamy jedną z najmłodszych drużyn w bielskiej A-klasie, co przekłada się na stałe zainteresowanie naszymi piłkarzami przez przedstawicieli klubów w wyższych ligach. Co roku nasi zawodnicy odchodzą do zespołów w wyższych klasach rozgrywkowych, co potwierdza świetne szkolenie w LKSie i dobrą renomę naszych grup młodzieżowych. Najnowszymi przykładami zawodników, którzy podążają za swoimi piłkarskimi marzeniami są: Grzegorz Habdas i Aron Żyrek (obaj Czarni Jaworze – liga okręgowa), a także Michał Brańka czy Daniel Kędziak (obaj Cukrownik Chybie – liga okręgowa).

Każdy młodzieżowy zawodnik naszego klubu otrzymuje od nas szansę gry w pierwszym zespole i pełne wsparcie w przypadku chęci odejścia do innej drużyny. W ciągu najbliższych kilku lat chcemy stać się jedną z najlepszych szkółek piłkarskich w okolicy i stale udowadniać, że nasi zawodnicy mają potencjał, aby grać w jak najwyższych polskich ligach.

Skomentuj