Szybkość, polot, finezja oraz pazerność na bramki. To słowa, które dobitnie opisują najlepszych skrzydłowych na świecie. Poszczególne z powyższych cech można przypisać również naszym zawodnikom, którzy w sezonie 2020/21 będą występować na pozycji skrzydłowego. 

 Jakub „Fido” Parkasiewicz – do niego najbardziej pasuje cecha szybkości, bowiem jest tak szybki, że aż nieuchwytny, przez co nie mieliśmy dotychczas okazji zrobić mu zdjęcia do poniższej grafiki.

Górny rząd od lewej:

 Kamil „Mumia” Marszałek – jeden z nowych zawodników, którzy są do dyspozycji Trenera Bąka. Popularny „Mumia” z prawdziwymi mumiami ma tyle wspólnego, że potrafi „owinąć rywala wokół palca”, dzięki czemu stwarza sobie możliwości do częstych dośrodkowań w pole karne rywala.

 Łukasz „Graby” Grabowski – na co dzień producent muzyczny ale na boisku również potrafi skomponować piłkarską symfonię. Co mu jest do tego potrzebne? Piłka przy nodze i kilku rywali do minięcia, atutem tego zawodnika jest również znakomicie ułożona lewa noga! 

 Tomasz „Wicher” Wichrzycki – swoimi warunkami fizycznymi nie przypomina typowego skrzydłowego, ale jak na „Wicher” przystało – potrafi mocno rozbujać przeciwników. Charakter, ambicja i umiejętność dochodzenia do sytuacji bramkowych to są cechy, które na boisko wnosi Tomek swoją obecnością. 

Jedziemy dalej! Dolny rząd od lewej:

 Jacek „Jaca” Wojtyłko – ten zawodnik lubi brać ciężar gry na siebie. Czuje się pewnie z piłką, nie boi się uderzyć swoją gorszą nogą, można się na nim wieszać, kopać go, a on wstanie i dalej będzie biegł z piłką. Prawdziwy wojownik! 

 Sebastian Wróbel – oglądanie tego zawodnika w akcji to prawdziwa przyjemność! Mamy wrażenie, że jego repertuar dryblingów nie ma końca i kiedy ma piłkę przy nodze można się spodziewać absolutnie wszystkiego! 

Damian „Rodziu” Rodak – to zawodnik, o którym z pełnym przekonaniem możemy powiedzieć, że jest gwarantem kilku bramek w sezonie. Niestety, w pierwszej kolejce doznał poważnej kontuzji, która na chwilę obecną wyklucza go z treningów. Rodziu, życzymy Ci jak najszybszego powrotu do zdrowia! 

#naszapora

Wspierają nas: Martes Sporttynkiagregatem.pl – SIMAXR-Medica Rafał TremblaOkay Taxi

Skomentuj