🗣 „Skrzaty cieszą się grą!”

⚽️ Nasi najmłodsi adepci w pięknych okolicznościach przyrody rozegrali turniej, w którym zmierzyli się ze swoimi rówieśnikami z Rekrodu Bielsko-Biała, UKS Kozy oraz z Grodźca!

💙 Jak widać na zdjęciu rozegrany turniej przyniósł naszym zawodnikom dużo radości i pozytywnej energii, która motywuje nas wszystkich do dalszego działania oraz rozwoju!

👤Komentarz trenera Dominika Chmiela: „To przede wszystkim pierwszy turniej, na którym był komplet drużyn z naszej grupy, Grodziec, Rekord, UKS Kozy i my. Piękna pogoda, dwa boiska na których równolegle graliśmy mecze, więc drużyny grały bez przerwy prawie 1,5 godziny. Jestem dumny ze swoich zawodników, którzy wykazali ogromne zaangażowanie. Widać było ze świetnie się bawią grą. Każdy mecz obfitował w liczne akcje 1×1, strzały i bramki. Przyjemnie się patrzy na tą radość po udanych akcjach. Z czysto piłkarskich aspektów to jestem pod wrażeniem postępów całej drużyny. Wszyscy z naszych skrzatów dysponują coraz lepszym czuciem piłki, poprawiamy tempo prowadzenia oraz ochronę piłki przed przeciwnikiem. Najważniejsze dla mnie że każdy z moich podopiecznych poznaje piłkę nożną na swój sposób, bez żadnych ograniczeń, ale za to z nieskrywaną radością i pozytywną energią!”

Fot. Sławek Dąbrowski
#naszapora 

Skomentuj