Ostatnimi czasy bombardowaliśmy Was informacjami o naborze do nowych i starych grup młodzieżowych, ale nie przedstawialiśmy Wam sylwetek wszystkich trenerów.
Jesteśmy już po spotkaniach organizacyjnych oraz pierwszych treningach, dlatego możemy zacząć prezentować Wam nasze najnowsze trenerskie nabytki. 🙂

Kolejnym szkoleniowcem, którego chcemy Wam zaprezentować, jest trener grupy Młodzików (roczniki 2008-2009) – Jarosław Motyka.

Jarek to człowiek od wielu lat związany z „Zaporą”, aktualnie piastujący funkcję Wiceprezesa klubu. 
Posiada licencję UEFA B, która uprawnia go do trenowania seniorskich zespołów ligi okręgowej. 

Jarek jest przede wszystkim świetnym piłkarzem, który w szczycie swojej przygody z piłką grał w drugoligowym KS Dalin Myślenice. Do teraz wpada na treningi seniorów w naszym klubie i „wkręca” w ziemię niejednego zawodnika.  W LKSie, wraz z Grzegorzem Wojniczem, trenował już zespół seniorów. 
Jak już wspominaliśmy – Jarek będzie dbał o rozwój wszystkich wapienickich „Młodzików”. 🙂

Jeśli jesteś zainteresowany zapisaniem swojego malucha na zajęcia do Jarka to bardzo prosimy o kontakt telefoniczny z naszym koordynatorem: 507 104 624.
Jeśli sam nie masz dziecka w takim wieku, ale Twoi znajomi poszukują zajęć dla pociechy w tym przedziale wiekowym to koniecznie daj im znać. 🙂

Pozdrawiamy i za kilka dni wracamy z kolejnym trenerem!

Skomentuj