Mamy dla Was mały update dotyczący trenera juniorów!

W związku z dużą ilością zawodników zdecydowaliśmy się rozbić naszą grupę juniorów na zespół juniora starszego oraz młodszego. Juniorów młodszych będzie prowadził Jakub Habdas, natomiast juniorów starszych będzie trenował Daniel Kubaczka. 
To powrót do naszego klubu, ponieważ Daniel pracował już przy zespole juniorskim wraz z trenerem Hutyrą.

A jakie kwalifikacje ma Daniel?
Przede wszystkim był zawodnikiem BTS Rekord od 2007 do 2017 oraz absolwentem liceum SMS Rekord Bielsko-Biała
Przeszedł wszystkie szczeble szkoleniowe jako zawodnik w Rekordzie. Ma za sobą także epizody w naszej Zaporze Wapienica w seniorach. Z powodu 3 poważnych kontuzji musiał jednak zakończyć granie w piłkę (2 razy zerwane więzadło krzyżowe i złamanie z piszczela). 
Daniel aktualnie jest trenerem w szkółce Rekordu Bielsko Biała od 2018 roku. Jest także trenerem grupy selekcyjnej rocznika 2012 oraz asystentem w orlikach roczniku 2010 i 2009. W sezonie 2018/2019 był drugim trenerem juniorów starszych Zapory Wapienica. 
Jako trener ma na swoim koncie osiągnięcia takie jak: awans na turniej Miedzynarodowy Baltico Pro Cup z rocznikiem 2012 (wraz z drużynami: AC Milan, Feyeenord czy Genk).
Posiada licencję UEFA B, jest trenerem personalnym oraz trenerem przygotowania motorycznego.

Jak już wspominaliśmy – Daniel będzie dbał o rozwój wszystkich wapienickich „Juniorów Starszych”. 🙂

Jeśli jesteś zainteresowany zapisaniem swojego dziecka na zajęcia do Kuby to bardzo prosimy o kontakt telefoniczny z naszym koordynatorem: 507 104 624.
Jeśli sam nie masz dziecka w takim wieku, ale Twoi znajomi poszukują zajęć dla pociechy w tym przedziale wiekowym to koniecznie daj im znać. 🙂
Pozdrawiamy i za kilka dni wracamy z ostatnim trenerem!

Skomentuj