Prezentujemy skład juniorów starszych na obecny sezon.

Górny rząd od lewej: Trener Zdzisław Hutyra, Dominik Rycak, Bartosz Kocoń , Jan Jośkow, Piotr Pietras , Krystian Rycak , Tymon Dadok, Fabian Biegun , Jakub Bobak, Filip Gołąbek, Dawid Zieliński, Kierownik Drużyny Tadeusz Śpiewak. Dolny rząd od lewej: Tobiasz Madej , Artur Pietras , Paweł Pierlak , Daniel Skrobisz, XYZ XYZ, Szymon Fuczik, Kamil Kuśmierczyk, Alan Banasik, Michał Pierlak

Juniorzy LKS Zapora Wapienica – opis drużyny

Juniorzy LKS Zapora Wapienica to drużyna, która jest zwieńczeniem procesu szkoleniowego młodzieży w naszym klubie. Nie dziwi fakt, że sztab szkoleniowy dokłada wszelkich starań, aby pokazać na jak wysokim poziomie stoi szkolenie w Zaporze. Obecnie w sekcji juniorów trenuje ponad 40 zawodników, co przekłada się na dwie drużyny. Pierwsza z nich występuje w II lidze wojewódzkiej Juniorów Starszych, natomiast druga drużyna juniorów to IV liga wojewódzka. Na półmetku rozgrywek oba zespoły plasują się w czubie tabeli i liczą się w walce o awans.

Warto nadmienić również o sukcesach naszej młodzieży w ostatnich latach. Sezon 2017/2018 był historyczny dla Juniorów LKS Zapora Wapienica. Chłopaki z rocznika 1999-2002 wygrywając II Ligę wojewódzką, awansowali do prestiżowej I Ligi Śląskiej, gdzie w kolejnym sezonie ich rywalami były drużyny takie jak: Zagłębie Sosnowiec, ROW Rybnik, Ruch Chorzów, Górnik Zabrze czy Piast Gliwice. Niestety po roku bojów z najsilniejszymi markami piłkarskimi na Śląsku, nasza drużyna musiała przełknąć gorycz spadku, lecz w kolejnym-obecnym sezonie, pokazują, ze awans nie był dziełem przypadku i chłopaki z Wapienicy mają apetyt na powrót do Śląskiej elity.

Celem drużyny Juniorów jak i Seniorów jest kształcenie młodzieży oraz promowanie najwybitniejszych jednostek do uznanych marek piłkarskich. Zależy nam, by los jak największej ilości chłopaków, potoczył się tak jak w ich marzeniach. Chcemy by mieli również świadomość tego, skąd się wywodzą i pamiętali, że są wychowankami Zapory Wapienica. Przykładami piłkarzy, którzy opuścili nasz klub, by zagrać w silniejszych ligach są między innymi: Dominik Chmiel (Obecnie bramkarz BKS STAL Bielsko-Biała), Patryk Kierlin (bramkarz, ob. SC Wacker Wiedeń), Grzegorz Habdas, Aron Żyrek (obaj obrońcy, ob. Czarni Jaworze) czy Michał Batelt (obrońca, ob. TS Podbeskidzie Bielsko-Biała). Takich przykładów znalazłoby się jeszcze wiele. Pamiętamy o naszych wychowankach i życzymy im owocowej kariery. My za to, dokładamy wszelkich starań, aby kolejne roczniki pokazywały jakość naszego szkolenia, oraz by kolejni zawodnicy mogli opuszczać szeregi klubu na rzecz silniejszych drużyn.

Siłą naszych juniorów w obu ligach nie są indywidualności, lecz zgrany kolektyw. Chłopaki tworzą zespół, który wie o co walczy. Mamy wraz z kierownikiem drużyny ogromną dumę, że możemy ich prowadzić na drodze do sukcesu.”

Zdzisław Hutyra, trener drużyn juniorskich

SKŁADKI CZŁONKOWSKIE

Składka członkowska jest wyrażeniem chęci uczestnictwa w życiu naszego klubu, reprezentowania naszych klubowych barw i realnym wsparciem finansowym, które pozwala nam na sprawne funkcjonowanie.

Składki NIE SĄ formą opłaty za treningi w naszych sekcjach, wyjazdy na mecze, sparingi czy sprzęt sportowy.
Składki miesięczne są wpłacane na konto klubu (osobiście bądź przez rodzica) przez 12 miesięcy w roku, niezależnie od ilości jednostek treningowych czy meczów.
Wysokość składek członkowskich ustala Zarząd klubu LKS Zapora Wapienica uchwałami stowarzyszenia.

WYSOKOŚĆ SKŁADKI

Wysokość miesięcznej składki członkowskiej (obowiązująca od 1 kwietnia 2020):

  1. Składka członkowska przy 1 dziecku w danej sekcji – 60 zł/os.
  2. Składka członkowska przy 2 dzieci (rodzeństwo) w danej sekcji – 40 zł/os.

POZOSTAŁE INFORMACJE

  1. LKS Zapora Wapienica nie zwraca pieniędzy za nieobecności zawodnika na zajęciach.
  2. Istnieje możliwość zmniejszenia lub zniesienia składek ze względu na trudną sytuację materialną rodziców. W tym celu prosimy o bezpośredni kontakt z koordynatorem ds. młodzieży.

WPŁATA SKŁADKI CZŁONKOWSKIEJ

Składkę należy wpłacać do 10 dnia każdego miesiąca „z góry” na subkonto LKS Zapora Wapienica

ING Bank Śląski: 38 1050 1070 1000 0022 8984 6806
z dopiskiem: Imię i Nazwisko, rok urodzenia zawodnika, za jaki miesiąc
np.: „Jan Kowalski, rocznik 2009, składka członkowska za miesiąc kwiecień”

W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z naszym koordynatorem ds. dzieci i młodzieży.

Koordynator ds. dzieci i młodzieży
Arkadiusz Komraus
tel. +48794225768

Napisz do nas:
kontakt@lkszaporawapienica.pl

Skomentuj