W 艣rodowym meczu II Ligi Junior贸w nasza m艂odzie偶 urz膮dzi艂a pogrom dru偶ynie聽UKS Warszowice, pokonuj膮c rywali a偶 8:1!聽馃敟

馃懁Kadra:
Pierwsza jedenastka: Dadok, Duzniak, Joskow, Kozak, Fuczik, Mieszczak, Biegun, Madej, Rycak Dominik, Rycak Krystian, Korotkov.
艁awka: Wiezik, Dyduch, Kies, Sulima, Kotynski, Kruczek, Dopart.

Bramki:
Rycak Dominik – 4鈿
Rycak Krystian – 2鈿
Kruczek – 1鈿
bramka samob贸jcza 鈿

馃棧锔廗omentarz trenera:
„Mecz z jednej, jak i z drugiej strony bardzo otwarty. W pierwszej po艂owie nasz zesp贸艂 pope艂nia艂 niewielkie b艂臋dy taktyczne, co skutkowa艂o gro藕nymi akcjami ze strony ekipy z Warszowic. W drugiej po艂owie skorygowane b艂臋dy pozwoli艂y dominowa膰 do ko艅ca spotkania nad rywalem. Cieszy skuteczno艣膰 oraz kreowanie akcji, kt贸re przynosz膮 mn贸stwo okazji strzeleckich. Wynik m贸wi sam za siebie.”

Gratulacje, Panowie! 馃敟馃挋

Ponadto, Juniorzy rozgrywaj膮 dzisiaj kolejne mecze. Tak oto w zako艅czonym niedawno meczu II Ligi Junior贸w nasi reprezentanci zremisowali z LKS Golesz贸w 1:1. Natomiast mecz pomi臋dzy naszymi ch艂opcami a LKS Sok贸艂 Hecznarowice w ramach IV Ligi Junior贸w w艂a艣nie trwa!
Trzymajcie kciuki! 馃挭

#naszapora